Tag Archives: invalid

Полицаец убил инвалид, оти му се заканувал со пенкало (Видео)

Полицаец од Хјустон со огнено оружје убил човек во инвалидска количка, без една нога и една рака, бидејќи му се заканувал наводно со метален предмет, за кој излегло дека е само пенкало.

______________________________________________________________________________________________________

ФОТО: 11 Годишно дете без стaпала сака да стане како Меси

Габриел Фереира е 11 годишно бразилско момче родено без двете нозе, но тоа не го спречува да го прави тоа што најмногу го сака, да постигнува голови.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1