Tag Archives: лекување

Филип по скок во вода е парализиран од гради надолу – потребна му е вашата хуманост!!!

По скандалот со собирањето пари за малата Ева тешко е повторно да се врати довербата и граѓаните. Но младиот Филип навистина има потреба од вашата помош.

______________________________________________________________________________________________________

Шверцал кокаин за да собере пари за лекување

Бугарски цариници заплениле комбе со српски регистарски таблички на граничниот премин со Турција.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1