Tag Archives: manekenka

Семејството и пријателите се простија од манекенката, на погребот присуствувала и мајката на убиецот

Владислава Червенко (25) денеска била погребана во 13 и 30 цасот во Нови Сад.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Ја запроси манекенката која носеше венчаница на писта – рече ДА!!

Моделот Емили Бурт била избрана да ја носи венчаницата на ревијата на Houston Bridal Extravaganza модно шоу. Настанот се случил на 21 јули.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1