Tag Archives: metodi

Шокантно! Брутално ја мачела слугинката, а потоа ја убила затоа што не чистела „како што треба

Развратна жена од Абу Даби секојдневно ја тепала својата слугинка и во очи и ставала пипер. Целта како што изјавила и била да ја натера убаво да си ја извршува работата низ куќата.

______________________________________________________________________________________________________

Потполно бизарни методи за отстранување болка – но велат функционирале

Следниот пат кога ќе си го удрите палецот обидете се со оваа бизарна метода која ја препорачуваат научниците.

______________________________________________________________________________________________________

Голтање памук, хормони од урина, хипноза, лаксативи – цената на виткоста во модата

На неделата на мода во Њујорк, руска манекенка прозборела за застрашувачките начини и методи кои манекенките ги употребуваат за да носат број 0. Обично тие со оваа бројка ја опишуваат својата тежина.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1