Tag Archives: nerven slom

Видео: Нервен слом среде концерт – пеачот полуде на сцена

Фронтменот на позната група Green Day на сцената на iHeart шоуто во Лас Вегас доживеа нервен слом во живо.

______________________________________________________________________________________________________

Освои злато и доживеа нервен слом

По шокантните вести младата спортистка доживеа нервен слом, и целосно скршена од болка замина веднаш за Кина.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1