Видео: Нервен слом среде концерт – пеачот полуде на сцена


Фронтменот на позната група Green Day на сцената на iHeart шоуто во Лас Вегас доживеа нервен слом во живо.

Си пеел но оргазинаторите му дале знак дека има само уште 1 минута по што тој полуде.

Почна да користи пцовки, а на крајот ја скрши и гитарата. Еве како изгледа нервен слом во живо .

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1