Tag Archives: paparaci

Се шетал низ Њујорк и “глумел“ позната личност

Младиот  Brett Cohen од секогаш сакал да знае какво е чуството да бидеш познат, па решил да експериментира со група туристи.

______________________________________________________________________________________________________

Фотка која вреди пола милион долари

Фотографијата на која папарацото ја сними Кејт во бикини според светските магазини вредела, а и за неа било платено сигурно околу половина милион долари.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1