Фотка која вреди пола милион долари


Фотографијата на која папарацото ја сними Кејт во бикини според светските магазини вредела, а и за неа било платено сигурно околу половина милион долари.

Четиринаесет месеци по свадбата Принцот Вилијам и неговата сопруга, војводката Кетрин Мидлтон конечно заминаа на меден месец.

Иако местото каде ќе одат на меден месец се криеше во најголема тајност, сепак, еден папарацо ја фотографираше новопечената двојка на Сејшелите.

Фотографијата на која папарацото ја сними Кејт во бикини според светските магазини вредела, а и за неа било платено сигурно околу половина милион долари.

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1