Tag Archives: polovina

Фото: Медицински феномен: Жена со пола тело родила две здрави деца

Розмери Сигинс е родена со многу ретко пореметување, поради што останала без едната половина од телото. Мислела дека никогаш нема да може да има семејство, но сега е среќна мајка на две потполно здрави деца.

______________________________________________________________________________________________________

Откриена шокантна тајна на починатиот крал на попот Мајкл Џексон

Повеќето жени би можеле да му завидуваат на Џексон поради големината на неговиот струк.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1