Откриена шокантна тајна на починатиот крал на попот Мајкл Џексон


Повеќето жени би можеле да му завидуваат на Џексон поради големината на неговиот струк.

Имено, поранешен костимограф на Мајкл Џексон, Мајкл Буш објави книга која содржи досега необјавени фотографии од Џексон и неговата култна облека која е дизајнирана од страна на Буш и неговиот партнер Денис Томпкинс.

Освен фотографии во книгата се откриени и некои прилично интересни детали за телото на Џексон кои јавноста досега не ги знаеше.

“при едно мерење неговата половината беше 28 инчи, тоа е навистина малку, но исто така по секој концерт, струкот му се намалуваше за еден палец,, вели во својата книга, Мајкл Буш.

Во својата книга тој зборува за Мајкл, но и за неговите патентирани чевли за танц .

Share Button

Tags: , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1