Tag Archives: seksualna

Чувале тинејџерка како сексуален роб водејќи се од романот „50 нијанси сиво“

Маж и жена држеле тинејџерка како сексуален роб исто како во „50 нијанси сиво“.

______________________________________________________________________________________________________

Нова ,,Барби,, дрога за слабеење и сексуална желба

На црниот пазар по ботоксот и пластичната хирургија се појави и нов производ популарно наречен ,,барби дрогa,, овaсупстанца се вбризгува под кожата и помага во слабеење, потемнување на кожата и зголемување на сексуалната желба.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1