Tag Archives: силуван

Вознемирувачко ВИДЕО: Полицајци силувале затвореник со пендрек – во Грузија нереди поради снимката

Откако две телевизии во Грузија го објавија видеото на кое се гледа како чувари во затворот ги злоставуваат затворениците Грузија се крена на нозе. Серија протести низ државата.

______________________________________________________________________________________________________

Нигерија: Љубоморните жени го силувале до смрт

Уроко Оноја богат маж од нигерискиот град Угбугбуа, кого парите и славата му овозможиле да се ожени со најубавите девојки од областа, умрел за време на сексот откако пет љубоморни сопруги го присилиле на маратонска акција.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1