Tag Archives: taliban

Видео – Hey Mr. Taliban!

Пародија на познатата песна – во оваа видео верзија се пее за Осама Бин Ладен, Авганистан и Талибанците – погледнете 🙂 🙂

______________________________________________________________________________________________________

Шокантно ВИДЕО: Жена во Кабул егзекутирана пред публика

Шокантно видео  го потресе денес Талибан. На аматерското видео снимено од лице во публиката се гледа како се егзекутира една жена.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1