Видео – Hey Mr. Taliban!Пародија на познатата песна – во оваа видео верзија се пее за Осама Бин Ладен, Авганистан и Талибанците – погледнете 🙂 🙂


Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1