Tag Archives: trudna

Ја продал бремената жена за 1500 евра па пријавил дека ја киднапирале

Жената A.M. во моментот на продажбата била 4 месец бремена. По истрагата се утврдило дека таа и сопругот се договориле, поради тешката материјална состојба да го изведат делото. Да ги земат парите па таа да побегне и да се врати назад.

______________________________________________________________________________________________________

Голман од Бразил ја измасакрирал бремената љубовница

Голманот Бруно Фернандес де Соуза од бразилскиот клуб Фламинго, ќе заврши во затвор поради убиство на неговата бремена љубовница, бразилската манекенка Елиза Саммудио (25).

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1