Tag Archives: возач

Пијан возач свртел 911 – сам се пријавил дека вози пијан

Четириесет и седум годишен човек од Такома, Вашингтон, по грешка двапати свртел 911 со што придонел за негово апсење, поради возење на возило во пијана состојба.

______________________________________________________________________________________________________

Проценете каков маж имате покрај себе по начинот на кој ве вози!

Возачите кои викаат , свират и пребрзо возат, најчесто се темпераментни партнери кои сакаат да доминираат, додека пак оние кои со задоволство и го препуштаат воланот на жената, ја сметаат за рамноправна.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Возач на „Ферари“ му го прегазил стапалото на полицаец кој сакал да го казни

Сопственик на „Ферари“ вредно 257 илјади долари, добил казна од полицаец поради непрописно паркирање по што се налутил и наместо да почека да ја земе казната, возачот влегол во автомобилот и тргнал при што му го прегазил стапалото на полицаецот.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1