Видео: Возач на „Ферари“ му го прегазил стапалото на полицаец кој сакал да го казни


Сопственик на „Ферари“ вредно 257 илјади долари, добил казна од полицаец поради непрописно паркирање по што се налутил и наместо да почека да ја земе казната, возачот влегол во автомобилот и тргнал при што му го прегазил стапалото на полицаецот.

Кога дошол на местото и кога видел дека полицаецот му пишува казна не сакал ни да го сослуша. Полицаецот се обидел да го спречи да замине, меѓутоа настрадал.

Возачот покасно бил уапсен, а неговата девојка Стефани Прат MTV ѕвезда од реалното шоу „The Hills“ влегла во автомобилот и си заминала.

 

Share Button

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1