Tag Archives: прегазил

Видео/Фото: 100 годишен дедо згази 11 лица од кои 9 деца – уште имал возачка

Престон Картер кој има 100 години до вчера редовно го возел својот автомобил, а возачката му истекувала на 5 септември.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Возач на „Ферари“ му го прегазил стапалото на полицаец кој сакал да го казни

Сопственик на „Ферари“ вредно 257 илјади долари, добил казна од полицаец поради непрописно паркирање по што се налутил и наместо да почека да ја земе казната, возачот влегол во автомобилот и тргнал при што му го прегазил стапалото на полицаецот.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1