Татјана Стојановска повторно во венчаница (ФОТО)


Презентерката и поранешна Мис на Македонија, Татјана Стојановска, повторно облече венчаница. Стојановска на „Фејсбук“ објави фотографии од нејзиниот нов ангажман, кој е доста поразличен од она светло во кое сме навикнале да ја гледаме.tanja stojanovska

Станува збор за снимање на видеоспот за химната на „Театар без маска“, под наслов „Игри без дискиминација“ во Македонскиот Народен Театар, во кој се најде и водителката Ирена Спировска, пишува „Хитпортал“.1ta.jpg500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1