Таткото на српскиот монструм: Да го задавев на време, барем снаата ќе ми беше жива


Иван беше суров кон сите, а жената често ја тепаше. Нас не исфрли од дома, а сопругата секојдневно ја малтретираше. Не знам ни зошто му отишла да го посети во затворот – низ солзи  ја раскажува својата тажна животна приказна таткото на монструмот од Србија кој ја задави со голи раце својата сопруга за време на посетата.

ivan-milovanovic-bojana-milovanovic-1408822156-555761– Подобро ќе беше јас да го задавев на време, барем снаата ќе ми беше жива – вели очајниот таткоза српскиот Ало.

Таткото вели дека синот уште во средношколските денови загубил контрола. Влетал во лошо друштво и почнал да се дрогира. Правел секакви глупости. Монструмот од Србија, Иван Милошевиќ,  си ја задави со голи сопругата Бојана која дошла во посета во затворот каде Иван одлежувал затворска казна.

ljuba-milovanovic-1408822166-555765

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1