Таткото на Тијана се соочи со убиецот на неговата ќерка


Таткото на Тијана, малото ангелче од Србија кое беше убиено и брутално мачено, вели дека се шокирал дента кога се соочил со убиецот на својата ќерка.tijana-juric-igor-juric-dragan-duric-ubijena-ubistvo-foto-nebojsa-mandic-1419895867-603648htrhrt

За српскиот Курир изјавува дека и покрај грозоморното дело во кое го загуби чедото, очекувал барем ронка каење во очите на убиецот, но не видел такво нешто.

– Очекував со некој гест да покаже дека му е жал, дека се кае, но не ме ни погледна, вели шокираниот Игор Јуриќ за убиецот Драган.

Тој бара максимална казна за монструмот кој пред околу една година ја тепаше силуваше и уби неговата ќерка.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1