ТЕПАЧКА ВО ЖИВО НА ПИНК: Зорица и Венди се степаа – се фрлаа столици!


Ривалството од реалното шоу минатата ноќ во студиото на “Пинк” во Шимановци премина в отворен судиr и тепачка во која учествуваа Зорица Марковиќ и Весна Вукелиќ-Венди.62824_79928-image-12250229ch196-af_f-1

Зорица и пријде на Весна и ја поли со вода, а потоа на нејзе фрли столица, поради ова водителката Душица Јаковљевиќ мораше да интервенира за да спречи да не дојде до поголем судир или тепачка со несогледниви физички последици.

Погледајте го конфликтот меѓу пејачките.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1