Тешка сообраќајка кај Зебра (Фото)


Тешка сообраќајка се случи кај Зебра во која тројца завршија во болница, откако малолетник со Голф удрил во Опел Астра, јави Вест.

Жената која ја управувала Астрата и нејзината сопатничка биле префрлени во болница заедно со малолетникот кој го возел Голфот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1