„Тигрите“ објавија фотографии од осумте загинати колеги во Куманово


На страницата на Фејсбук на полициската единица за специјални задачи „Тигар“ објавени се фотографии од осуммината припадници на полицијата кои вчера го загубија животот во вооружениот суди во Арачиново.

„ Полицајци кои ги дадоа своите животи за Македонија. СЛАВА ИМ!“, пишува под фотографијата

zaginati tigri

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1