ФОТО+ВИДЕО: Терористите во полициска станица


Министерството за внатрешни работи објави фотографии од терористите во полициска станица.

26-427x654

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1