Видео посветено на загинатите херои


vecna-im-slava-630x339Сашо Самојловски, Бобан Ивановиќ, Горан Илиевски, Исамедин Османи, Љубиша Аранѓеловиќ, Горан Стојменовиќ, Жарко Кузмановски и Ненад Серафимовски се имињата на загинатите бранители. Вечна им слава и Бог да ги прости и подари рај.

 

Ова видео е посветено на нив:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1