ВИДЕО: Морници ќе ве полазат од говорот на овој Албанец од Куманово


Screenshot_202

Слушнете што има да каже за камерата на 24 вести овој Албанец кој живее во Куманово. Како тој гледа на односите помеѓу Албанците и Македонците?

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1