Тинејџер силувал дете


Петнаесет годишен малолетник од Велес заработи кривична за „полов напад врз малолетник кој не наполнил 14 години“.

Тој во периодот од август до декември лани, во селото Ораовица-Радовиш, во куќата на неговиот дедо во повеќе наврати извршил полово дејствие над деветгодишно дете од истото село.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1