Тој е сопруг на позната српска пејачка и возач на Меланија Трамп


За безбедноста на првата дама на САД, Меланија Трамп, се грижи нејзиниот возач, кој и е сопруг на пејачката на Гранд, Марина Ивичиќ.Melania-Trump

Откако излезе веста дека Баба Милка од Белград ги чувала децата на американскиот претседател, сега се појави и веста дека тој има уште еден вработен Србин. Се работи за возачот на Меланија, Војин Ивичиќ.

Тој е сопственик на њујоршка фирма за изнајмување возила.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1