ТРАГЕДИЈА: Убиено 16 годишно девојче, деца го нашле нејзиното тело


Според неслужбените информации, пронајдената мртва девојка е А.Б. од Кошка. Недалеку од местото на кое е пронајдена се собрала група на млади кои се враќале од училиште.srbija belgrad policija

Тие изјавиле дека децата биле запрепастени со фактот дека некој ја убил девојката која ја познавале. Тие додаваат дека таа била мирна и повлечена и дека имале свое друштво со кои го поминувала времето. На никого не му е јасно зошто тоа го направил некој.

Неофицијално девојката е убиена со ладно оружје.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1