ТРОГАТЕЛНО ВИДЕО +18: Ирачки војник наиде на труп и откри дека е тоа татко му


isilИрачки војник кој снимал како изгледа улица по конфликтот меѓу ирачките сили и милитантите на ИСИЛ, здогледувајќи труп на убиен војник сфаќа дека тоа е неговиот татко.

Таткото на овој војник имал повисок чин во ирачката армија и раководел со воена операција против силите на ИСИЛ.

Видеото е со вознемирувачка содржина и не е препорачливо за помлади од 18 години:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1