ЦЕЛ БАЛКАН СЕ СМЕЕ: Вака ги извести соседите дека доби син! (ФОТО)


Босанец со смешна порака ги извести своите соседи дека добил син и дека ќе слави до зори.bosanec-1jpg

-Ќе бидам погласен од кога го правев. А тогаш сите ме слушнавте, напишал Босанецот и го покани на прославата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1