Цеца ќе се мажи во февруари 2015 година


Иако многумина помислиле дека српската фолк дива Цеца Ражњатовиќ (39) вечно ќе остане вдовица, ако им се верува на астролозите, тоа нема да се случи туку оваа година ќе го пронајде човекот на својот живот а и ќе се омажи за него, пренесува српски „Ало“.

cecA– Цеца во септември или ноември оваа година ќе го запознае мажот за кој ќе се омажи во февруари 2015 година. Човекот кој ќе го освои нејзиното срце е од овие простори, исклучително е богат, а е поврзан со странство бидејќи таму започнал голем бизнис – изјавил српскиот астролог Душан Величковиќ.

Тој додал дека средбата помеѓу нив двајцата ќе биде фатална, бидејќи ќе ги привлече обострана хемија која ќе се јави што ќе се запознаат.

– Двајцата ќе почувствуваат голема страст и хемија, а токму тоа е што пејачката го чека со години. Тие нема да размилсуваат туку одма ќе започнат врска, а во 2015 година Цеца  со својот избраник ќе стапи во брак и тоа во месец февруари. Со оглед на тоа што нејзината Венера е во знакот на Ракот, тоа укажува дека нејзиниот следен брак ќе биде со исклучително успешен и богат бизнисмен, кој е поврзан со САД и Канада. Новиот избраник ќе ја одведе некаде далку на брегот на некој океан или море каде нејзината душа ќе најде мир – заклучил астрологот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1