За сите оние кои не веруваат во духови! (Видео)


za-onie-shto-ne-veruvaat-deka-du-480x300-620x350Станар во зградата кој живее над самата продавница вели дека слуша звуци од истата и од кога продавницата е затворена.

На крајот погледнете го видео клипот, па размислете…

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1