ТВ Нова со 6 часа програма во живо ноќеска – еве што се се случуваше во Турција (ВИДЕО)


Експлозија на аеродромот во Истанбул – живо јавување на Александар Видиновски, новинар на ТВ Нова кој цела ноќ беше заглавен на аеродромот13692536_301479806870694_203863834214129729_n

6 часа програма со многу јавувања во живо на телевизијата ТВ Нова .. погледнете што се се случуваше од минута во минута во Турција ноќеска

3333333444444

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1