Уапсен Алек Болдвин


alek boldvinAктерот Алек Болдвин уапсен е поради возење на велосипед, затоа што бил без документи и поради караница со полицијата

Еден американски таблоид јавува дека Болдвин го застанала полиција, затоа што возел велосипед во спротивна насока на петтата Авенија, меѓутоа, причината за неговото апсење е тоа што актерот со него немал никакви документи.

Алек не можел да премолчи и започнал агресивно да се расправа со полицијата, но кога полицијата му ставила лисици на рацете, тој бил смирен, вели изворот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1