Убијци возат по патиштата (Видео)


autoОва е видео компилација од страотни сообраќајни несреќи. Овие несреќи се од руските патишта, но состојбата не е многу поинакава и во другите земји.

Неприлагодена брзина – смрт. Погледнете ги овие страшни несреќи во кои животот го загубиле многу луѓе. Можеби некого ќе го натераат да вози повнимателно во иднина.

 

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1