Убиство во Ѓорче Петров


Во населбата Ѓорче Петров, во близина на касарната во Ѓорче Петров, на улицата „Шарпланинска“ вечерва се случило убиство, дознава НетПрес.

Како што пренесуваат медиумие, убиениот вечерва добил куршум во главата. Убиството се случило во 22:10 часот во близина на Касарната.

Се очекуваат детали за настанот, идентитетот и мотивите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1