Престрелка вечерва во Кондово


Уште еден настан го потресе Скопје по убиството вечерва во Ѓорче.

Како што дознава Пресс24, вечерва се случила престрелка од возило Пасат во движење, кај пругата во Кондово.

Засега нема детали.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1