Ултразвукот кој преплаши многу родители (Фото)


Корисник на социјалната мрежа Редит и неговата сопруга отишле на доктор, за да направат ултразвук од нивната неродена ќерка. Тие тоа планирале да го сторат и во 4Д ултразвук, но откако ја виделе фотографијата се предомислиле.

Двојката се преплашила кога ја видела фотографијата.ultrazvuk bebe trudnica bremena

– Бев преплашен кога ја видов фотограифјата. Ниту една друга фотографија не е како таа. Може да го замислам хоророт кој го почувствувале родителите кога виделе што ги набљудува низ стомакот – искоментирал еден од корисниците на Редит.

Корисниците на социјалната мрежа Твитер коментирале дека оваа фотографија е нескојдневна, но една корисничка на социјалната мрежа изјавила дека се нашла во слична ситуација.G4Nas-e_IJ5uyT_MJ5-pQbN15J8YZh_lEXHyQuAFDFk

– Мојот сопруг пред неколку дена ми кажа дека 4Д ултразвукот од нашето бебе го потсетува на вонземјани – напишала таа на социјалната мрежа.

Двојката сепак се одлучила да го набљудува своето бебе пред 2Д ултразвук.

– Сопругата и јас се одлучивме да направиме класичен ултразвук. Доволно е добар. Нема шанси да се појават демонски фотографии – напишал идниот татко на Редит.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1