Утрински хорор: Излегол на тераса да пие кафе, го изрешетиле со снајпер


Маж е убиен утринава во Зворник и тоа со снајпер, околу 8 часот и 40 минути.

Се работи за Чедо Џокиќ кој се наоѓал на својот балкон кога непознат насилник отворил оган од снајпер и го изрешетил.likvidiran-snajper

Мажот бил погоден со два куршума од кои за жал починал и покрај напорите на лекарите.

Постојат сомневања дека се работи за нарачана ликвидација.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1