Ужас: Се разбудила среде ноќ а сопругот…


На Сара Тетли од Америка животот и се претвори во пекол преку ноќ. Девојката открила дека нејзиниот сопруг сексуално ја злоставувал додека спиела, а за трагедијата да биде поголема, снимал се што правел, а потоа ги објавувал снимките.spie son
– Се разбудил омалаксана и сфатив што се случува. Се одлучив да се правам дека и понатаму спијам да видам што ќе се случи. Тогаш тој заврши работаи  отиде на работа. Јас испаничена отидов кај соседите и го пријавив случајот во полиција. Тогаш следуваше шок. Полицијата откри 316 снимки од мојот сопруг на кои ме силува, вели девојката.
Сопругот некогаш употребувал и помагала з да ја силува својата жена.
– Беше ужасно да се гледа, додава Сара.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1