Ужасна трагедија: Детенцето починало – мајката и таткото се обесиле до неговото тело


Страшна трагедијата ја потресе Романија, во градот Констанца биле пронајдени трупови на цело семејство – 9 годишно момче кое починалот од туморот и неговите родители.

Мајката била обесени блиску до него, а таткото бил обесен во кујната.20151108.dzrkwnfdol

Семејството оставило писмо во кое на 13 страници,објаснува во какви маки живеело детето кога на 7 години заболело, а тоа ужасно ги погодило нив како семејство.

Тие напишале дека се потрошиле на лекување на детето и дека “нема живот за нас без него”, пишуваат родителите пред двајцата и да се самоубијат, мишува Мирор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1