Вака денеска изгледа некогашниот секс симбол во Југославија, Зана Нимани


Првата пејачка на групата „Зана“ и секс симбол во поранешна Југославија, Зана Нимани (54), денеска изгледа многу поинаку.

zana-630x471 zana1-630x471

 

Таа денеска живее сосема поинаков живот, надвор од естрадата. Заедно со своето семејството живеат во Канада, а работи во приватна фирма која се занимава со финансии, а истовремено работи и како менаџер.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1