Вака изгледа луксузната вила на Цеца на Кипар (Видео)


Српската пејачка Цеца ги отвори вратите од својот дом на Кипар, за српската емисија „Ексклузив“.

ceca kipar
Ражнатовиќ вели дека вилата во Аја Напи одлучила да ја купи кога пред неколку години била со своите деца на одмор на Кипар и тогаш многу и се допаднале климата и местото. Таа вели дека туристите најмногу ја фотографираат нејзината куќа.ceca kipar 4

Цеца неодамна изјави дека повеќе сака  парите да ги вложува во опремување на куќата во Кипар и во Белград, отколку на купување скапи чевли и чанти.ceca - kipar 1

Инаку, цените на недвижностите во ова популаро летувалиште, во зависност од локацијата се движи од 150.000 евра за помала куќа, па и до два милиони колку што чинат најраскошните вили.

Како изгледа куќата на Цеца на Кипар можете да видите ТУКА.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1