Вечерва бидете спремни – На небото ќе се случи нешто што ќе влијае на вашите емоции


Месечината влијае на хороскопските знаци, а овој пат најсилно влијание ќе има на емоциите и интуицијата. Вечерва Супермесечината е во знакот на Риби. Рибите се сонувачи кои преферираат фантации. Поради Јупитер кој ќе биде во конјукција со Месечината, можеби ќе се почувствувате збунети поради емоциите.

Ова ќе биде врв на емотивниот момент кој се гради од месец април.mesecina

Sitel.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1