Вечерва врие од полиција во Чаир – Во тек е голема полициска акција (Видео)


received_m_mid_1395264222686_9025d3241649174568_0Читател на А1он испрати видео и фотографии од Чаир.

Според очевидци имало полициска акција на улицата Цветан Димов, кај трговскиот центар Чаирчанка.

Неофицијално, уапсени се неколкумина, меѓу кои и еден инспектор, јавува А1Он

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1