Велешанец ја пријавил сопругата за исчезната – полицијата му јавила шокантна вест


Во врска со настан „исчезнато лице“ даден во билтен од 19/20.05.2017 година, каде од страна на М.Б. била пријавена за исчезната неговата сопруга Б.Б. (38) од Велес, утврдено е дека на 18.05.2017 година истата самоволно ја напуштила територијата на Република Македонија, поради што потрагата за лицето престанува.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1