Велосипедист настрада пред Матично во Центар (ФОТО)


Сообрќајна несреќа во која учествуваа велосипедист и автомобил се случи утринава пред Матично во центрот н Скопје. Според првичните информции велосипедистот е пренесен во болница,  полицијата врши увид на местото на несреќата.

Foto – Netpress

nesrekacentr33

g_nesrekacentr

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1