Весна Змијанац е во врска со момче кое може да и биде син


Легендарната пејачка Весна Змијанац е во врска со момче кое може да и биде син. Имено, новопечената баба која ја доби првата внука од ќерката Николија, се заљуби во три децении помлад рапер, Немања.

vesna-zmijanac

-Весна е најпрекрасното суштество и дијамант кој ретко се наоѓа меѓу луѓето на естрадата и сум пресреќна што ја имам за пријателка. Иако се пишува на големо за оваа врска, јас тврдам дека истата не постои, вели нејзината колешка, Душица Грабовиќ.

Весна се уште се нема огласено по овие шпекулации.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1